Gürsoy Erol,  2002 yılında GES Yönetim Danışmanlığı’nı kurdu. ODTÜ Matematik Bölümü mezunudur.  Thomas International Türkiye’de danışman olarak çalıştı. Hizmet verdiği şirketlerden bazıları : Arçelik, Kordsa, Borusan, Eczacıbaşı İlaç, Koç Sistem, Cargill, Astra Zeneca, Swiss Otel, Çilek Mobilya, Novartis, Philips, Intertech, DHL, Kartonsan, Henkel, Johnson& Johnson, McCann Erickson Worldwide.

 

Tayfun Oral, kurumsal finansman çözümleri ve sermaye piyasaları konusunda Türkiye’nin önde gelen uzmanlarından biridir. Pek çok kamu ve özel sektör şirketinin halka arzını gerçekleştirmiş, kurumsal finansman  sorunlarına yaratıcı çözümler bulmuş, çeşitli yatırım fonları kurmuş ve işletmiştir. Lisanslı Melek Yatırımcı’dır. Bodrum Golf Kulübü Yönetim Kurulu üyesidir. 2017 ‘den beri GES Yönetim Danışmanlığı’nda Yönetim 4.0 Proje Ortağı olarak çalışmaktadır.

 

Levent Tunca, şirket birleşmeleri ve satın almaları konusunda uzmandır. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. İç ve dış piyasalardaki tecrübesi, ilişki ağı ve alanındaki uzmanlığıyla müşterilerimize değer katar.

 

Gürcan Atay, ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunudur. İş süreçleri ve optimizasyon konusunda uzmandır.

 

Sefer Özhan, Kosgeb, Tubitak, Avrupa Birliği, Kalkınma Ajansları vb. devlet destekleri konusunda uzmandır. ODTÜ Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunudur.

 

 

Gürol Şahin, dijital dünya konusunda uzmandır. Şirketlerin dijital  dünyada doğru stratejilerle ve uygulamalarla varolmasına yardımcı olur.