Hakkımızda

 

GES Yönetim Danışmanlığı olarak iş insanlarına, startup girişimcilerine,  yatırımcılara, veliahtlara, yüksek potansiyelli çalışanlara profesyonel danışmanlık sağlıyoruz.

Gürsoy Erol, kişilere ve kurumlara profesyonel danışmanlık yapma konusunda uzmandır. ODTÜ Matematik Bölümü mezunudur. Thomas International Türkiye’de şirketlere danışmanlık yaptı. 2002 yılında GES (Gürsoy Erol Solutions) Yönetim Danışmanlığı’nı kurdu. Aralarında Arçelik, Kordsa, Borusan, Eczacıbaşı İlaç, Koç Sistem, Cargill, Astra Zeneca, Swiss Otel, Çilek Mobilya, Novartis, Philips, Intertech, DHL, Kartonsan, Henkel, Johnson& Johnson gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarına, yöneticilerin kişilik özellikleri, yönetim geliştirme, lider-yönetici gelişimi, insan kaynakları, kişisel ve kurumsal farkındalık, ekip kurma ve geliştirme, stratejik yönetim, rekabette üstünlük, kârlı büyüme, inovasyon yapma, maliyet düşürme, değişim yönetimi, doğru işe doğru insan, şirkette taşları yerine oturtma, eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını belirleme, performans arttırma, yetenekleri keşfetme ve başarıya koşullandırma, aile şirketleri, kurumsallaşma, yönetim ve icra kurullarını daha iyi çalıştırma, satış-pazarlama, idari ve teknik ekiplerin performanslarını yükseltme, veliaht yetiştirme, halef-selef uyumu, kriz yönetimi, reorganizasyon-yeniden yapılanma konularında profesyonel danışmanlık yaptı.

Danışmanlık sürecinde, danışanın kişisel ve kurumsal hedeflerini, planlarını, potansiyelini, ilişkilerini, sorunlarını, içinde bulunduğu durumu, yaşadığı  önemli olayları, oynadığı rolleri, elde ettiği sonuçları doğru ve hızlı bir şekilde değerlendiriyor. Danışana, yöneticiler, ekipler ve çalışanlarla ilgili doğru bilgi ve etkin yönlendirme sağlıyor. Şirketin itici gücünü yükseltiyor. Danışana doğru sorular yöneltiyor, dürüst ve yapıcı geribildirim veriyor, belirsizliği ortadan kaldırıyor, durumu netleştiriyor. Danışanla sebep-sonuç ilişkileri kuruyor. Danışanın önüne geçmiş, bugün ve gelecek üçgeninde somut resimler ortaya koyuyor. Danışanın sorunlarını teşhis ediyor, pratik çözümler buluyor, yol haritaları hazırlıyor.  “Think Tank” yaklaşımıyla, danışana etkin karar ve hareket seçenekleri sunuyor, uygulamayı ve sonuçları kontrol ediyor. Şirkette işbirliği, sinerji ve uyumu arttırıyor. Böylece danışanın kişisel ve kurumsal potansiyeli daha etkin bir şekilde kullanmasını sağlıyor.