Hakkımızda

GES Yönetim Danışmanlığı olarak danışanlara, bilimsel kişilik analizine dayalı kişisel ve kurumsal danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz.

Faydamız :

* Daha karlı bir şirket.

* Daha mutlu hissedarlar.

* Daha etkin yöneticiler.

* Daha memnun çalışanlar.

* Daha sadık müşteriler.

Farkımız : 

Danışanlara, terzi işi, kişiye veya kuruma özel akıl sağlıyoruz.

Kimler İçin?

İş insanları, profesyonel yöneticiler, startup girişimcileri,  yatırımcılar, veliahtlar, liderlik-yöneticilik özelliği olan çalışanlar.

Gürsoy Erol, bilimsel kişilik analizi, kişisel ve kurumsal danışmanlık konusunda uzmandır. ODTÜ Matematik Bölümü mezunudur. Thomas International Türkiye’de şirketlere danışmanlık yaptı. 2002 yılında GES (Gürsoy Erol Solutions) Yönetim Danışmanlığı’nı kurdu. Danışanın kişisel ve kurumsal potansiyelini, hedeflerini, planlarını, motivasyonunu, bilgisini, tecrübesini ilişkilerini, içinde bulunduğu durumu, yaşadığı  önemli olayları, oynadığı rolleri, sorunlarını, elde ettiği sonuçları doğru ve hızlı bir şekilde değerlendiriyor. Danışana, organizasyon, yöneticiler, ekipler ve çalışanlarla ilgili doğru bilgi ve etkin yönlendirme sağlıyor. Doğru sorular yöneltiyor, dürüst ve yapıcı geri bildirim veriyor, belirsizliği ortadan kaldırıyor, durumu netleştiriyor. Sebep-sonuç ilişkileri kuruyor. Geçmiş, bugün ve gelecek üçgeninde somut resimler ortaya koyuyor. Sorunları teşhis ediyor, pratik çözümler buluyor, yol haritaları hazırlıyor.  “Think Tank” yaklaşımıyla, etkin karar ve hareket seçenekleri sunuyor, uygulamayı ve sonuçları kontrol ediyor. Ekipte işbirliği, sinerji ve uyumu arttırıyor. Kişisel ve kurumsal motivasyonu yükseltiyor, potansiyelin daha etkin bir şekilde kullanılmasını sağlıyor.