İş Tanımları ve Profilleri Kataloğu - GES Yönetim Danışmanlık A.Ş.

Posted by | Ekim 03, 2017 | Genel | No Comments

GES Yönetim Danışmanlığı olarak 20 yılı aşkın tecrübemizle, uluslararası geçerliliği kabul edilmiş Thomas Profil Analizi yöntemiyle, hazırladığımız “İş Tanımları ve Profilleri Kataloğu” işin, görevin nasıl yapılması gerektiğiyle ilgili standartları koyuyor, görevde nasıl başarılı olunacağını açık ve net olarak gösteriyor.

Kapsamı :

1. Organizasyon boyutunda iş tanımları ve profilleri: Hizmet, servis, operasyon, imalat, üretim, satış, pazarlama organizasyonu profili vb..

2. Departman boyutunda iş tanımları ve profilleri : Yönetim departmanı profili, satış, pazarlama, üretim, imalat, finans, mühendislik, operasyon, teknik, muhasebe, bilgi teknolojileri departmanı profili vb.

3. Pozisyon boyutunda iş tanımları ve profilleri : Üst düzey yönetici profili, orta düzey yönetici profili, uzman profili, personel profili, eleman profili vb.

4. Ünvan boyutunda iş tanımları ve profilleri : Genel müdür profili, genel müdür yardımcısı profili, satış müdürü profili, insan kaynakları müdürü, üretim müdürü, mali işler müdürü, muhasebe müdürü, proje müdürü, müdür yardımcısı, yönetmen, şef, uzman, uzman yardımcısı, memur, teknisyen, eleman profili vb.

Leave a Reply

Your email address will not be published.