Kurumsal motivasyon hangi durumda?

Kimler yeşil ışıkta : Motive. İstekle, gayretle, azimle çalışıyor.

İşiyle, patronuyla uyumlu, moral ve motivasyonu yüksek, işinde veya özel hayatında sorunu olmayan, olduğu gibi davranan, ne yapacağını bilen, bedeni ve aklı burada olan, göreve hazır, çalışabilir, sakin ve özgüvenli kurum personelidir.

İdeal durumdur.

Kurumsal motivasyon danışmanlığı ile kişiyi takip ederiz ve yeşil ışıkta kalmasını sağlarız.

Kimler sarı ışıkta : Motivasyon az. İstekli ama gayret, azim eksik.

İşiyle başaçıkmakta veya patronun beklentilerini karşılamakta zorlanan veya iş – özel hayatında tanımlanamamış veya çözülememiş sorunlar yaşayan, bedeni burada ama aklı başka yerde, kim olduğu, ne yapacağı konusunda tereddütler yaşayan sakin ama özgüveni azalmış kurum personelidir.

Destek verme durumudur.

Kurumsal motivasyon danışmanlığı ile sorunları tanımlar,  çözülmesi için gerekli girişimlerde bulunuruz, çözüm sürecini takip eder ve yeşil ışığa geçmelerini sağlarız.

Kimler kırmızı ışıkta : Demotive. İstek yok, gayret yok, azim yok. Kendini kaybetmiş.

Uzun süredir çözülememiş iş veya özel hayat kaynaklı sorunlar nedeniyle kafası karışmış, motivasyon seviyesi oldukça düşmüş, kendini kaybetmiş kurum personelidir.

Acil yardım durumudur.

Kurumsal motivasyon danışmanlığı ile sorunları tanımlar,  çözülmesi için gerekli girişimlerde bulunuruz, çözüm sürecini takip eder ve yeşil ışığa dönmelerini sağlarız.