Ekip formda mı?

 Teknik Ekip Danışmanlığı ile “İmalat-Operasyon, Finans, Arge, İnovasyon, Kalite, Proje” ekipleri formda tutulur ve potansiyelini daha iyi kullanır.

Ekipte kimler yeşil ışıkta (çalışabilir durumda) ?

Yeşil ışıkta olanlar işiyle, yöneticisiyle uyumlu, moral ve motivasyonu yüksek, işinde veya özel hayatında sorunu olmayan, olduğu gibi davranan, ne yapacağını bilen, göreve hazır, çalışabilir yönetici ve çalışanlardan oluşur. İdeal durumdur. Bu durumun devamını sağlayıcı değerlendirme ve etkileme yaparız.

Ekipte kimler sarı ışıkta (yarı çalışabilir durumda) ?

Sarı ışıkta olanlar işiyle başaçıkmakta veya yöneticisinin beklentilerini karşılamakta zorlanan veya iş – özel hayatında çözülememiş sorunları olan, moral ve motivasyon seviyesi azalmış, kendi olduğundan farklı davranışlar sergileyen, ne yapacağı konusunda tereddütlü, yönetici ve çalışanlardan oluşur. Destek verme durumudur. Sorunları tanımlar,  çözülmesi için gerekli girişimlerde bulunuruz, çözüm sürecini takip eder ve yeşil ışığa dönmelerini sağlarız.

Ekipte kimler kırmızı ışıkta (çalışamaz durumda) ?

Kırmızı ışıkta olanlar uzun süredir çözülememiş iş veya özel hayat kaynaklı sorunlar nedeniyle kafası karışmış, moral ve motivasyon seviyesi oldukça düşmüş, yönetici ve çalışanlardan oluşur. Acil yardım durumudur. Sorunları tanımlar,  çözülmesi için gerekli girişimlerde bulunuruz, çözüm sürecini takip eder ve yeşil ışığa dönmelerini sağlarız.

Faydaları :

Teknik ekip bu danışmanlığı alarak ;

  • strateji ve hedefleri gerçekleştirebilir,
  • yüksek performans seviyesinde çalışabilir,
  • aşırı baskı, stres altında ezilmez,
  • rekabette kazanabilir,
  • hızlı değişim ortamında başarılı olabilir.