Yönetici Değerlendirme Anketi - GES Yönetim Danışmanlık A.Ş.

Posted by | Eylül 29, 2017 | Genel | No Comments

1. Yönetici olarak kendinizi nasıl görüyorsunuz? Güçlü ve zayıf yönleriniz, fırsatlarınız ve karşılaşabileceğiniz olası tehlikeler neler? En güzel başarı hikayenizi kısaca paylaşır mısınız?

2. İşinizden, kariyerinizden memnun musunuz? Kendinize  100 üzerinden kaç puan verirsiniz? Sizce neler yaparsanız puanınız yükselebilir?

3. İşi dışında nasıl bir yaşamınız var? Yaşamınızdan memnun musunuz? Kendinize  100 üzerinden kaç puan verirsiniz? Sizce neler yaparsanız puanınız yükselebilir?

4. Size göre nasıl bir yöneticisiniz? Size bağlı olarak çalışanlar sizinle çalışmaktan memnun mu? Yönetici olarak kendinize  100 üzerinden kaç puan verirsiniz? Sizce neler yaparsanız puanınız yükselebilir?

5. Çalıştığınız sektörü nasıl görüyorsunuz? Size göre fırsatlar ve sorunlar neler?

6. Çalıştığınız şirketi nasıl görüyorsunuz? Güçlü ve zayıf yönleri, fırsatları ve karşılaşabileceği olası tehlikeler neler? Şirketin performansına 100 üzerinden kaç puan verirsiniz? Sizce şirket ne yapsa bu puanı yükseltebilir?

7. Şirket üst yönetimini nasıl görüyorsunuz? Size göre güçlü ve zayıf yönleri neler? Şirket  üst yönetimine 100 üzerinden kaç puan verirsiniz? Sizce şirket üst yönetimi ne yapsa bu puanı yükseltebilir?

8. Üst yöneticinizi nasıl görüyorsunuz? Size göre güçlü ve zayıf yönleri neler? Üst yöneticinize 100 üzerinden kaç puan verirsiniz? Sizce üst yöneticiniz ne yapsa bu puanı yükseltebilir?

9. Ekibinizi nasıl görüyorsunuz? Size göre ekibinizin güçlü ve zayıf yönleri neler? Ekibinizde hangi taşlar yerinde? Ekibinize 100 üzerinden kaç puan verirsiniz? Sizce ekibinizde kim neyi yapsa bu puanı yükseltebilir?

10. Size göre proaktif yönetici nasıl olmalıdır? Kendinize proaktif yönetici olarak 100 üzerinden kaç puan verirsiniz? Sizce neler yaparsanız puanınız yükselebilir?

Leave a Reply

Your email address will not be published.