Yorumlar

 

Gürsoy Bey şirketimiz için hızlı ve etkili çözümler üretti.

Necla Zarakol, Zarakol İletişim Yönetim Kurulu Başkanı, İletişim Danışmanlığı Sektörü

Gürsoy Bey’in Türk iş dünyasındaki insanların yerel özelliklerini küresel kavramlar doğrultusunda analiz etmesindeki ustalığa dikkatinizi çekmek isterim.

Metin Salt, Vestek Genel Müdürü, Elektronik Sektörü

Gürsoy büyük bir danışman ve motivatör. Çalıştığı herkese enerjisini geçiriyor ve sonuç alıncaya kadar da asla bırakmıyor. Eğitilmesi en zor insana bile ulaşmasını sağlayan dahice profesyonel yöntemleri var. Ben kendisiyle birebir çalıştım ve sunduğu hizmetten çok memnun kaldım.

En önemli nitelikleri: İçten, Dürüst, Yaratıcı

Ozan Emre Acar, Pars/McCann Tepe Yönetici, Reklamcılık Sektörü

Gürsoy bildiğim en iyi motivatör ve ağaçlarla ormanı ayırma uzmanı. Herkes Gürsoy’la bir saat (daha fazlası tercih edilir) geçirse iyi olur. Bu zaman şimdiye kadar geçirdiğiniz en aydınlatıcı, en verimli ve kendinizi en iyi ödüllendirdiğiniz zaman olacaktır. En önemli özellikleri : Sonuç alıyor, işinde usta, dakik

Hatice Ayan , Turkcell Teknoloji Tepe Yönetici, Bilişim Sektörü

Gürsoy benim tabirimle sonuç almak isteyen herkesin can dostu olabilecek bir yetenek. İyi bir baba istiyorsanız veya iyi bir eş veya size en uygun işi seçmek veya işinizde daha başarılı olmak veya doğru kişilerle çalışmak veya çevrenizdeki yanlış kişileri belirlemek veya iyi bir ekip oluşturmak veya daha nice insan odaklı hedefi gerçekleştirmenizde size yardımcı olacak birini arıyorsanız Gürsoy’dan başka bütün bunları yapabilecek başka birini tanımıyorum. Ben Gürsoy’la çalışmanın bağımlılık yaptığını düşünüyorum çünkü ona güvenenleri hiçbir zaman yanıltmaz.

Mustafa Turkboylari, Trictronic Yönetim Kurulu Başkanı, Elektronik Sektörü

Gürsoy’un sunduğu hizmetler ilginç. Daha önce şirketler, yöneticiler ve çalışanlar hakkında doğru bilgi ve yönlendirme sağlamanın bu kadar önemli bir hizmetin içeriği olacağını düşünemezdim. Bu hizmetle çalışanlarımızı anlama ve yönetme tarzımızdaki eksiklikleri gördük ve düzelttik. Böylece ekibimizin çalışma koşulları iyileşti ve şirketimizin verimliliği arttı. En önemli nitelikleri: Cana yakın, işinde usta, değer yaratıyor.

Oktay Şükür, Proline Bilişim Tepe Yönetici, Bilişim Sektörü

Gürsoy Erol’la görüşmelerimizi genel anlamda zihin açma ve akıl keskinleştirme seansları olarak tanımlayabilirim. Bu görüşmeler sayesinde kendimi, çevremi ve diğer insanları daha doğru değerlendirdiğimi, dünyaya ve hayata eskisinden farklı yeni bir gözle baktığımı söyleyebilirim. Gürsoy’un bana en büyük katkısı aklımı geliştirmem ve kullanmam yönünde yaptığı katkıdır.

Levent Tunca, McCann Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi, Reklamcılık Sektörü

Gürsoy bugünün son derece kompleks iş dünyasında “doğru işe doğru insan” “matching” ini yapmanızı sağlayacak son derece değerli bir “yol arkadaşı”. İşindeki yetkinliği, “coaching” deki tecrübesi ve sırdaşlığı, “simply pure reality” yi göstermedeki medeni cesareti ve bilgisi ile, kendisi ile çalışacak “şanslı” yönetici ve patronlar için bir “bulunmaz Hint kumaşı”. Ben son 10 yıldır işgal ettiğim üst yönetim pozisyonlarında özellikle “HR Management”, “performance evaluation”, “talent scouting”, “management pool” vs.vs. konularında kendisinden büyük destek ve ders aldım. Bugünün en önemli meselesi olan “doğru insan” konusunda hata yapmak istemiyor ve “driving force” lara sahip olmak istiyorsanız muhakkak kendisi ile çalışın.

Lütfullah Kutlu , Bahadır İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi, CFO, İnşaat Sektörü

Gürsoy Erol’ u kısaca “kendinize bakışınızı değiştirecek insan” olarak tanımlayabiliriz.

Tunçel Gülsoy, Tepe Yönetici, Cam İmalat Sektörü

Gürsoy’la pek çok proje üstünde çalıştık, beyin fırtınası yaptık, kararlarla ilgili detayları görüştük. Profesyonel olarak çalışan herkese Gürsoy ‘la çalışmalarını kesinlikle tavsiye ediyorum.

Levent Bahadır Ertay, Yönetim Kurulu Başkanı, Fantastik Yapı, İnşaat Sektörü

Gürsoy yıllardır zorlayıcı ve heyecan verici pek çok durumda bana koçluk yaptı. Onunla zorlayıcı ve heyecan verici hedefler koymak için çalıştık. Ve şimdide başarmak için gerekli adımları tamamlamak için çalışıyoruz.

Yusuf Ziya  Nisanoğlu, Selas Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı, Araştırma Sektörü

Gürsoy Erol yaşlı ve yabancı değil ama enerjik ve ufuk açıcı.

Sefer Özhan, Navtürk Yönetim Kurulu Başkanı, Bilişim Sektörü

Gürsoy Erol, “insan faktörü”nü doğru değerlendirmeden, neler yapılabileceğinin tanımlayamayacağını kanıtlıyor.

İlknur KIRBAŞ, İlknur Kırbaş Sigorta Hizmetleri, Sigortacılık Sektörü

Gursoy çok iyi bir kariyer koçu. Aynı zamanda organizasyonun özünü kavrıyor ve insan kaynaklarınızı en etkili şekilde nasıl kullanacağınızı gösteriyor

En önemli nitelikleri : Sonuç alıcı, işinde usta, değer katıyor

İnanc Civaz, SHIFT Reklamcılık Yönetim Kurulu Üyesi, Reklamcılık Sektörü

Gürsoy’u sadece bir kariyer danışmanı olarak değil yaşam danışmanı olarak tarif ediyorum. Çünkü kendisi sürekli size neyin iyi geldiğini, hayatınızda nelerin sizi mutlu ettiğini sormaya, onları elde etmek için harekete geçmeye teşvik ediyor. Bu yaklaşım diğer koçlarla onun arasındaki en net farklılık. İş dünyasında bir problemle karşılaştığınızda,  O hep durumun olumlu yönlerini aramanıza ve oralardan bakmanıza ve çözüm odaklı olmanıza çabalıyor. Sonra bir süre duruyorsunuz, normal bir nefes alıyorsunuz ve var olan durumun dışında düşünmeye başlıyorsunuz. Bu kesinlikle çalışıyor.

Levent Sümer,  Bahadır İnşaat, Planlama ve İş Geliştirme Direktörü, İnşaat Sektörü

Gürsoy Erol “mental gözlüklerinizi” siler, kendinizi ve dünyayı farklı bir gözle görmenizi sağlar.

Nilüfer Toprakçı, Uzman Çocuk Doktoru 

Gürsoy Erol belirsizlikler karşısında yaşadığınız stresle başa çıkmanız için gereken problem çözme güdülerinizi harekete geçiriyor…

Levent Tilkat, Sanat Tarihçisi, Yaşam Koçu 

Gürsoy Erol gücünüze güç katar.

Birol Vural, Levis Türkiye, Tepe Yönetici, Tekstil Sektörü

Gürsoy Bey ’in insan ruhuyla ilgili keskin gözlem ve analizlere sahip olduğuna tanık oldum. İnsanlara duymak istediklerini değil, duymaları gerekeni söylüyor.  Herhangi bir iş sahasında yapabileceklerinin sınırlarını genişletmek isteyen kişiler için Gürsoy Erol çok gerekli.

Ulaş İnaç, Altın Portakal Ödüllü Sinema Yönetmeni 

Gürsoy Erol ile yaptığım çalışma sürecinde kendimi yeniden öğrencilik yıllarımda heyecan dolu bir mezun adayı gibi hissettim.  Günlük yaşamın temposunda ihmal ettiğim düşünce ve davranış yapılarını yeniden keşfettim. Düşünce yapısı olarak yeni mezun olmuş öğrenciler gibi tüm dünyayı değiştirebilecek derecede hisse kapıldım. Yeniden büyük hedefler oluşturdum kendime.

Gürcan Atay, ING Bank Tepe Yönetici, Bankacılık Sektörü